Neden Biz?

Carex Performance olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetin temel prensibi %100 memnuniyet ile geri dönüşler almaktır. Yenilikçi ve kaliteli araçlara sahip olmanız için hiçbir detaydan ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en üst düzey fiyat ve performans ikilisini aynı anda sunmaktayız.

Araçlarınızın sınırını zorlarken, güvenli bir şekilde limitini aşmadan ve motoruna herhangi bir zarar vermeden performansında belli bir artış sağlamayı hedeflemekteyiz. Aracınızda oluşturulan yeni sistem sayesinde kazandığı güç artışı ile daha az vites değiştirerek, aşınmalar minimum seviyelere çekilmektedir. Ağır vasıta, hafif ticari araç, binek araç, motorsiklet, deniz araçları, ATV gibi bir çok arazi aracına uygun yazılım seçenekler de profesyonel anlamda sunmaktayız. Bizlere getirdiğiniz bütün araçlara Yazılım, Chip Tunning ve performans çözümlemeleri hizmeti vermekteyiz. Firmamız tarafından en çok önem verilen noktalardan bir tanesi ise son model teknoloji cihazları kullanmak, yenilikçi ve güncel yazılımlar ile çıktığımız yolda en iyisi olmaktır. Carex Performance ekip çalışması ruhu ile, almış olduğu projeleri gelişmeyi kendimize görev olarak kabul etmekteyiz. Bu sebep ile tüm faaliyelerimizi hızlı bir şekilde teslim etme imkanına sahip olabiliyoruz. Araç sahiplerini çok yüksek maliyetlerden kurtarıp uygun fiyat ile en kaliteli performans elde etme imkanı sağlamaktayız.

Carex Performance olarak kullandığımız cihazların ve programların tamamı orijinal ve güncel olmak kaydı ile işlem yapmaktayız. Bu işlemleri şu şekilde listeleyebiliriz ;

KTAG Bench-Boot Tool
KESS V2 OBD Tool

Bütün cihazlarımızda ve programlarımızda orijinal ve güncel seçenekler kullanmamız, müşterilerimiz açısından sorunsuz ve memnun geri dönüşler almamıza yardımcı olmaktadır. Bütün bu işlemlerin yanı sıra, aracı sağlık açısından doğru bir şekilde kontrollerden geçirmek aynı zamanda gereken bütün kodlamaları online olarak yapmak için bir çok markanın orijinal test ve online kodlama cihazlarına sahibiz. Elimizde güncel ve orijinal test kodlama cihazları olmayan markaların ise AUTOCOM, LAUNCH ve AUTEL gibi markaların universal olarak kullanılan test cihazlarından yardım almaktayız. Bu işlemlerin her biri için Türkiye’nin tüm şehirlerine ekibimizi yönlendiriyoruz.