Hız Limiti İptali

Araçlar içerisinde bulunan yazılımlar nedeniyle sürücüler tarafından sürüş konforunu etkileyen diğer bir konu da hız limitidir. Hız limitleri araçların üreticileri tarafından araçlar içerisindeki çiplere yüklenerek araçların tam performans göstermesinde büyük bir etki göstermektedir. Araç üreticileri yasaların belirtmiş oldukları limitlere bağlı olarak araçlar içerisinde hız limiti eklenmektedir. Bazı araçlarda hız limiti eklenirken uyarı vermesi sağlanarak, bazı araçlarda da bu durum aracın motor gücünün yazılımsal olarak sınırlandırılması söz konusu olmaktadır. Hız limiti iptali bu anlamda araçlarınızın sınırlarının kaldırılması amacıyla firmamız tarafından sağlanan hizmetlerden biridir.

HIZ LİMİTİ İPTALİ AVANTAJLARI

Hız limit iptali adeta araçlarınıza tam anlamıyla hükmedebilmenizi sağlayan bir hizmettir. Araçlarınızın yasal olarak hız sınırlandırılmalarına maruz kalmaları sizin de araçlarınızdan alacağınız verimi önemli ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle araç sahipleri hız limit iptali işleminin yapılmasını istemektedir. Bu işlemler ARGE faaliyetlerimiz kapsamında yapılan yazılım çalışmalarıyla gerçekleştirilmektedir. Hız limit iptali avantajları arasında araçların daha konforlu bir sürüş için yeniden yapılandırılmış olarak teslim edilmesi gelmektedir. Hız limit iptali işlemi ile birlikte araçlarınız daha az yakıt tüketimiyle daha güçlü bir performansa sahip olmaktadır. Hız limit iptali avantajları arasında bunun gibi daha bir çok neden bulunmaktadır.

HIZ LİMİTİ İPTALİ HİZMETİ

Hız limit iptali işlemleri profesyonel ekipler tarafından araç yazılımlarına müdahale edilerek yapılmaktadır. Bu nedenle araç yazılımları içerisine tamamen kamufle bir şekilde müdahaleler yapılmalıdır. Hizmetlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmekte ve araçların sonrasında yaşayacakları sorunlar en aza indirgenmektedir. Bu durum araçların sınırları kaldırılırken sonrasında yaşanacak sorunların da engellenmesine yol açmaktadır. Hız limit iptali hizmeti araçların yazılımları bağlanan özel cihazlarla okunarak limitlendirme işlemi yazılımı tespit edilmektedir. Tespit edilen yazılım alternatif olarak görülmeden tamamen yazılım mühendisleri tarafından incelenerek tespit edilen değerlerin yenilenmesi ile yapılmaktadır.

Hız limit iptal hizmeti ekiplerin müdahaleleri ile yazılımların yeniden tasarlanması ve araçlara yüklenmesi ile sonuçlanmaktadır. Yüklenen yazılım daha sonra yine araç donanım uzmanları tarafından değerlendirilmekte ve testler yapılmaktadır. Test sonuçlarının değerlendirilmesinden sonra araçlar sahiplerine teslim edilmektedir.