Hakkımızda

Carex Performance olarak 2020 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, tüm faaliyetlerini İstanbul’da gerçekleştirmektedir. Sizlere yenilik, güncellik ve teknoloji anlamında en iyi hizmeti sunmayı amaçlamakta ve bu konu hakkında en güncel cihaz ve yazılımlarla, müşterilerine bambaşka bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Firmamızın en temel prensibi %100 müşteri memnuniyeti odaklı olup, bu konuyla ilgili olarak müşterilerimizden gelen olumsuz geri bildirimleri ciddiye almakta; en iyisi olmak için tüm ekibimiz büyük bir özenle çalışmaktadır. Bu sayede tüm müşterilerimize karşı problemsiz ve kesin çözüm odaklı çalışmalar sürdürülmektedir.

Profesyonel olarak hafif ticari araçlar, binek araçları, ağır vasıtalar, motosiklet, ATV tarzı arazi araçları gibi birçok araca yazılım hizmetleri sunulmaktadır. Tüm araçlar için ise yazılım, performans ve Chip Tuning çözümleri müşterilerle buluşturulmaktadır. Aynı zamanda profesyonel montaj, düşük yakıt tüketimi ile %45e varan beygir ve tork artışı avantajları, gizli özellik takibi gibi konular da, piyasadaki fiyat seçenekleri göz önünde bulundurularak en uygun şekillerde hazırlanmaktadır.

Carex Performance anlaşmalı olduğu çözüm ortaklarıyla bünyesinde, dünyaca kendini kanıtlamış olan DynoDynamics marka yük tipi Dyno adı verilen bir cihazdan yardım alınarak, Chip Tuning ve profesyonel güç ölçümü işlemleri yapılmaktadır. Tamamı güncel ve orijinal olma şartı ile;

KTAG Bench-Boot Tool
KESS V2 OBD Tool
işlemleri tarafımızca size en iyi koşullarda ve en iyi fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Firmamızda, OBD üzerinden en iyi markaların yazılım yazma ve okuma cihazlarına sahip olmamız sebebiyle, piyasada bulunan çoğu aracın beyni sökülmeden OBD soketi üzerinden işlem yapılabilmektedir. Bunun yanında araçlarınızın sağlığının doğru bir şekilde kontrol edilebilmesi için BMW-MINI, MERCEDES, VW-AUDI-SEAT-SKODA, PEUGEOT – CITROEN, RENAULT ve OPEL markalarının orijinal testleri ve online kodlama cihazları bulunmaktadır. Ayrıca deniz araçları içinde bu yazılım sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Diğer marka ve araçlar için orijinal ve güncel şekilde evrensel olarak kullanılan LAUNCH test cihazları da firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda hangi şehirde olursanız olun söz konusu yazılımları sizler için gelip atıyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda Carex Performance olarak maksimum performansı, minimum fiyatlar ile müşterilerimizle buluşturmak üzere bir politika izlemekteyiz.